Beste leden,

Graag wil ik jullie allemaal uitnodigen voor onze jaarlijkse ledenvergadering. Dus ook onze al onze jeugdleden en/of de ouders/verzorgers daarvan. Maar ook alle recreanten en seniorleden zijn meer dan welkom.

De vergadering is op 15 november 2022

Om klokslag 20:00 uur starten we met het officiële gedeelte waarbij de volgende punten op de agenda staan:

Univé-LVV PubQuiz

Na het officiële gedeelte organiseren we de enige echte Univé-LVV kennisquiz. Wie weet er het meeste over onze vereniging en over de volleybalsport in het algemeen. Veel leuke, gezellige vragen om te beantwoorden.

Het kan niet anders dan dat het erg gezellig gaat worden. En bovendien... voor de winnaar hebben we een erg mooie prijs in petto.

De vergadering en de PubQuiz worden gehouden in de grote zaal van de Schouw.

Kom je ook?

Namens het gehele bestuur,
Rob Jansen (interim)voorzitter